Засуджена екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко поки відмовляється від зустрічі з прибулими до неї депутатами, повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби України.

«На зустріч із засудженою Тимошенко сьогодні вже прибули Юрій Луценко, Арсеній Яценюк та Олександр Турчинов.

У ДПтСУ нагадали, що жоден із них із заявами про зустріч з засудженою не звертався, однак на підставі звернення Тимошенко дозвіл на проведення короткострокового побачення надано.

Співробітники пенітенціарної служби повідомили засудженій про прибуття депутатів і запропонували їй, згідно з вимогами закону, прослідувати у кімнату для побачень.

«Засуджена заявила, що не має наміру пройти у кімнату побачень для зустрічі з депутатами, які прибули до неї», - наголосили у відомстві.

Тимошенко ще раз роз'яснили вимоги закону з цього приводу, і пенітенціарна служба продовжує чекати її остаточної відповіді.

У ДПтСУ також повідомили, що кімната для побачень розташована на відстані буквально кількох метрів від палати Тимошенко.

Крім того, коли на побачення з засудженою прибувають її адвокати, то вона без зволікання завжди проходить у спеціально обладнану кімнату, де проводить з ними зустрічі тривалістю по 5-6 годин.

«У зв'язку з тим, що поведінка засудженої має на меті спровокувати скандал і звинуватити пенітенціарну установу в тому, що її нібито не пускають до депутатів, заявляємо, що ДПтСУ і керівництво Качанівської виправної колонії не створює ніяких перешкод у проведенні побачення, крім того, ми готові всіляко сприяти такому побаченню», - повідомляє прес-служба.

Нагадаємо, згідно із заявою ДПтСУ, засуджена екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко замість поїздки в суд запланувала проведення партійної наради за участю Юрія Луценка, Арсенія Яценюка та Олександра Турчинова.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

302