Перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов констатує, що спецмита на імпортні автомобілі - нормальна реакція країни на падіння виробництва.

Про це він розповів в інтерв'ю журналу «Кореспондент».

«Рішення прийняв уряд і взяв на себе за нього відповідальність. Я вважаю, що це нормальна реакція на падіння виробництва, що, в свою чергу, призвело до скорочення робочих місць. Ми хочемо, щоб в Україну прийшли виробники і розгорнули виробництво тут, хоча б у частині великовузлового складання», - заявив він.

У зв'язку з цим перший віце-прем'єр-міністр висловив переконаність, що завдяки спецмиту Україна отримає подвійний плюс - податки, робочі місця і хороші автомобілі.

Він також зазначив, що вказаний захід є тимчасовим.

«Я хочу сказати, що це рішення тимчасове. У нас є ідеї зібратися зі світовим автопромом і поговорити про те, щоб хоча б великовузлове складання проводилася у нас. Я впевнений, що найближчим часом буде прийняте рішення про введення додаткових мит не тільки на машини середнього класу, але і на автомобілі сегмента luxury, щоб усунути спекуляції на тему «середнього класу», - підкреслив Арбузов.

Як повідомляв ForUm, Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі прийняла рішення про введення спеціальних мит на імпорт автомобілів в розмірі 6,46% на автомобілі з об'ємом двигуна більше 1000 куб. см, але не більш як 1500 куб. см, і 12,95% на автомобілі з об'ємом двигуна більше 1500 куб. см, але не більш 2200 куб. см.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

170