Військові понтонери відновили рух через Дністер завдяки двом поромним переправам, повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

«Військовослужбовцям окремого понтонно-мостового батальйону, який дислокується у Кам'янці-Подільському, було доручено шляхом проведення практичного заняття зі спеціальної підготовки з відпрацюванням нормативів обладнання поромної переправи через водну перешкоду», - йдеться у повідомленні.


 
Як розповів командир окремого понтонно-мостового батальйону підполковник Олександр Паровий, 17 одиниць військової інженерної техніки, в тому числі військові тягачі і чотири буксирно-моторні катери, здійснили 20-кілометровий марш до населеного пункту Устя, провели інженерну розвідку і приступили до обладнання поромної переправи через Дністер з елементів понтонно-мостового парку (ПМП).
 
 
Військовослужбовці звели дві поромні переправи вантажопідйомністю 90 і 80 тонн.

 
Нагадаємо, для жителів двох сіл, що розташовані на межі Хмельницької та Чернівецької областей, склалася непроста ситуація. Міст через річку Дністер, який з'єднував ці населені пункти, під впливом стихії та атмосферних опадів став небезпечним для подальшого використання і був визнаний аварійним. Місцевим жителям, а також водіям, які курсували по автотрасі «Київ - Чернівці», доводилося долати майже сто кілометрів по об'їзній дорозі.
ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

578