Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов збирається використовувати потенціал свого нового радника Олександра Мазурчака для реалізації планів щодо розвитку міста. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, він заявив журналістам після засідання Колегії КМДА.

«Коли людина звільняється з тієї чи іншої посади, це не означає, що вона не може виконувати будь-які інші функції. Вони можуть бути іншими, їх може бути менше, але потенціал Олександра Володимировича дуже високий. Я хотів би задіяти його в подальших наших планах розвитку Києва», - зазначив він.

Попов також додав, що на сьогоднішній день у нього є більше 20 радників, серед яких представники громадських організацій, науковці та відомі в місті люди. Але, за його словами, «не вистачає можливості для ефективної організації їхньої роботи, для того щоб можна було використовувати їхній потенціал, коректуючи ті чи інші напрями нашої роботи і додавши якісь сучасні підходи до цих процесів».

«Олександр Володимирович готовий до цього, і ми домовилися, що він візьме на себе цю роботу, це буде його основною функцією», - підсумував Попов.

Як раніше повідомляв ForUm, колишній перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Мазурчак призначений радником голови КМДА.

Нагадаємо, 26 березня Мазурчак подав у відставку у зв'язку з ситуацією щодо ліквідації наслідків снігопадів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

133