Забезпечення стабільності у державі важливе з точки зору і внутрішньої, і зовнішньої політики, оскільки тільки у таких умовах економіка може нормально розвиватися. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час виступу на нараді з адміністративно-господарським активом Миколаївської області, повідомили ForUm'у у прес-службі Глави держави.

«Дуже важливо мати стабільність в країні. Вона створює умови для залучення інвестицій, створює умови для розвитку підприємств, для покращення життя людей», - сказав Янукович. Він також зазначив, що необхідно зробити все для мінімізації впливу світової економічної кризи на Україну.

За словами Глави держави, йому як людині і громадянину набридла відверта брехня популістів. На його переконання, ті, хто звик працювати, заробляти своїм розумом, хто звик трудитися, не підуть «тріпати язиком» і розповідати людям про якісь революції. «А що говорять популісти зараз – це їхня справа. Нехай люди роблять вибір. Народ у нас мудрий і розбереться, хто є хто», - підкреслив Президент.

Як раніше повідомляв ForUm, Президент Віктор Янукович вважає, що у політиці став модним популізм, а він (Президент) ніколи не давав порожніх обіцянок.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

293