Український Гідрометцентр у зв'язку з весняною повінню прогнозує розлив річок на території 12 районів у шести областях країни. Про це директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда повідомив сьогодні на брифінгу.

«Тенденція до досягнення і перевищення небезпечних позначок на річках залишається у Підволочиському районі Тернопільської області, Волочиському районі Хмельницької області. Також зберігається ситуація у Сокальському районі Львівської області, у 4-х районах Волинської області, 4-х районах Житомирської області та Іванківському районі Київської області», - повідомив Кульбіда.

За словами директора Департаменту організації заходів цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій Василя Стоєцького, станом на ранок в Україні залишаються підтопленими 96 населених пунктів, у яких підтоплено 48 житлових будинків, повідомляє «УНІАН».

Разом з тим він зазначив, що в Україні немає загрози підтоплення об'єктів підвищеної небезпеки.

Стоєцький додав, що до ліквідації наслідків весняної повені в даний час цілодобово задіяні близько 400 рятувальників.

Нагадаємо, український Гідрометцентр змінив прогноз для Києва про рівні та строки проходження весняної повені, фахівці прогнозують, що вона буде вище середньої багаторічної.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

272