Державна служба України з надзвичайних ситуацій повністю ліквідувала прорив дамби на Бортницькій станції аерації і вживає запобіжні заходи, щоб аварія не повторилася. Про це заявив директор Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС Василь Стоєцький.

«На сьогоднішній день ця ситуація ліквідована і здійснюються всі попереджувальні заходи, щоб ситуація не повторилася», - повідомив Стоєцький.

Він підкреслив, що ніякої загрози для населених пунктів у зв'язку з аварією не було, і надзвичайна ситуація лише вплинула на підтоплення прилеглих територій.

Директор департаменту додав, що аварія сталася у зв'язку з підпором дамби ґрунтовими водами, яких споруда не витримала, повідомляє «УНІАН».

Разом з тим Стоєцький зазначив, що аварію ліквідували протягом досить тривалого часу через те, що велика кількість води не давала можливості оперативно застосувати важку техніку, і ліквідація аварії проходила за рахунок людських сил.

Нагадаємо, 10 квітня близько 19.00 у Бориспільському районі Київської області на муловому полі №3 Бортницької станції аерації стався прорив дамби.

За даними КМДА, прорив тіла дамби склав у діаметрі близько 1 м, розлив води стався на 1,9 га прилеглої території.

Голова КМДА Олександр Попов заявляє про відсутність загрози підтоплення на Бортницькій станції аерації.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

224