У громадському транспорті Києва до кінця 2013 року почне працювати єдиний електронний квиток.

Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко, повідомили у прес-служба міськадміністрації.

Переможцем конкурсу із залучення інвестора до проекту «Електронний квиток» визнано ТОВ «Альфа-пей термінал».

Відповідне рішення було прийнято на засіданні постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста.

За словами Крамаренка, інвестор повинен створити єдину загальноміську автоматизовану систему для оплати проїзду та обліку пасажирів у наземному і підземному міському пасажирському транспорті.

Зокрема, адаптувати до електронного квитка 650 турнікетів у метрополітені, 232 термінали з продажу одноразових квитків і встановити 300 терміналів для поповнення карт. А в наземному транспорті - встановити 4,5 тис. валідаторів, 700 POS - терміналів і 300 терміналів продажу карток.

«Термін дії інвестиційного договору становить 10 років. Згідно з умовами договору, перший етап впровадження електронного квитка має бути завершений до кінця 2013 року, а другий - у першій половині 2014 року. Переможець конкурсу інвестує в проект 120 млн грн і платить 3 млн грн до міського бюджету на розвиток інфраструктури. Інвестор отримуватиме невеликий відсоток від зібраної виручки в міському пасажирському транспорті міста Києва після впровадження автоматизованої системи оплати проїзду та обліку пасажирів», - пояснив Крамаренко.

Він зазначив, що після впровадження цього проекту, обсяг зібраної виручки може зрости на третину.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

191
Туфли осень-зима Everest