Народний депутат, колишній спікер парламенту Володимир Литвин нещодавно переніс операцію на очах.

Литвин розповів, що про засідання депутатів на Банковій дізнався у середу, 3 квітня, десь після 19 години. «Навіть трохи раніше, але детально вже дізнався, коли був «на спорті», - сказав він, уточнивши, що був на футболі.

«Але я не бігав. Переніс операції на очах, і мені рекомендували місяць уникати фізичних навантажень. Тому навіть тиждень ходив у окулярах. Але я приїжджаю в спортзал, щоб поспілкуватися з людьми, оскільки в нашому футбольному клубі є принцип: ми любимо футбол за те, що любимо після футболу», - розповів Литвин, повідомляє «Главком».

На запитання, чому він не пішов на «виїзне засідання» на Банковій, екс-спікер заявив, що його туди ніхто не запрошував. «Тому, коли сказали, що будуть збори, я думав, що далі зборів справа не дійде. Ну, збори... Я пішов до комітету, працював тут, хоча спостерігав за перебігом подій на телеканалі «Рада», - сказав Литвин.

Нагадаємо, 4 квітня депутати від більшості провели своє засідання в будівлі комітетів ВР на вул. Банковій, оскільки представники опозиції заблокували трибуну парламенту.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

237