Президент України Віктор Янукович наголошує на необхідності проведення якісного ремонту автомобільних доріг у державі. Про це він сказав під час зустрічі з головою Луганської облдержадміністрації Володимиром Пристюком, повідомляє прес-служба Глави держави.

Пристюк повідомив Януковичу, що в цілому дороги у Луганській області у кращому стані, ніж у сусідніх регіонах. Разом з тим він зазначив, що існує багато проблем, пов'язаних з комунальними дорогами, яких на балансі області 19 тисяч кілометрів. «Як кажуть, на них сніг зійшов разом з асфальтом», - сказав він. За словами голови Луганської ОДА, зараз на цих дорогах здійснюється ямковий ремонт.

 
Крім того, зазначив Пристюк, активно ведуться роботи на трасі Луганськ-Донецьк.

Президент під час розмови акцентував увагу на питанні будівництва об'їзної дороги навколо Луганська, оскільки рух великогабаритного транспорту через обласний центр впливає як на здоров'я його жителів, так і на стан покриття. «Це дуже важливе питання... Цю роботу потрібно продовжувати, і її потрібно завершувати. Потрібно вивести транспорт за межі міста», - підкреслив Янукович.

Як повідомляв ForUm, прем'єр-міністр України Микола Азаров сьогодні у ході засідання Кабміну заявив, що дорожні служби вже можуть активізувати ремонт доріг.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

303