На початку квітня у зв'язку з потеплінням у південних регіонах країни відключено опалювання. Про це міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Темник заявив на прес-конференції, передає кореспондент ForUm`у.

За словами чиновника, це стосується низки міст Миколаївської та Херсонської обл., Криму, а також Севастополя, у яких середньодобова температура повітря перевищила +8 градусів.

Міністр повідомив, що досвід опалювального сезону 2011/12 рр. дозволив виявити недоліки профільної інфраструктури і в новому сезоні скоротити число аварій. «Так, у холодний період, що завершується, зафіксовано 120 випадків прориву внутрішньобудинкових мереж, проте всі вони були ліквідовані протягом доби. Аварії траплялися у Криму, Києві, Київській, Львівській, Миколаївській, Черкаській областях», - зазначив Темник.

Крім того, додав він, зафіксовано 11 отруєнь чадним газом. «При цьому потерпіло 38 чол., 12 із яких загинули, 21 - госпіталізовано», - уточнив чиновник.

Він деталізував, що в останньому опалювальному сезоні брало участь 23 978 котелень, 13 9021 житловий будинок, 13519 дошкільних та 5792 лікувальних установ, 19 356 навчальних закладів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

230