Прем'єр-міністр Микола Азаров доручив першому віце-прем'єр-міністру Сергію Арбузову активізувати роботу щодо Земельного банку. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, він заявив на засіданні Кабінету Міністрів у середу.

«Ми прийняли рішення про створення Земельного банку. Від рішення час переходити до практичної роботи. Вже у поточному році банк повинен стати активним чинником аграрного ринку», - сказав прем'єр.

Він підкреслив необхідність розвитку сільськогосподарського комплексу в Україні та забезпечення його якісної конкурентоспроможної технікою вітчизняного виробництва.

За його словами, уряд створив уже кілька джерел фінансування розвитку аграрного сектора і забезпечення його технікою.

Азаров також нагадав, що було не тільки прийняте рішення про створення Земельного банку, а й з 29 листопада 2012 року суттєво спрощено процедуру інвестування спільного виробництва інноваційної техніки і обладнання для агропромислового комплексу на вітчизняних заводах, а також у держбюджет щорічно закладаються кошти на технічне переоснащення агропромкомплексу .

«Все це можливості, інструменти для активізації індустрії машинобудування для агросектору. Їх потрібно максимально використовувати. Міністерство економічного розвитку і торгівлі, Міністерство промислової політики та Міністерство аграрної політики і продовольства зараз повинні почати практичну координацію виробничих планів, запуск проектів та їхнє виконання. Це дуже масштабна і сконцентрована у часі робота. Доручаю її активізувати першому віце-прем'єр-міністру України Сергію Арбузову», - підсумував Азаров.

Нагадаємо, 6 вересня 2012 року Рада повторно створила Земельний банк.

Кабінет Міністрів затвердив статут Державного земельного банку.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

229
Классические туфли мужские