Україна зацікавлена ​​в залученні інвестиційних коштів для розвитку сільгоспмашинобудування. Так, з 8 по 9 квітня пройшли переговори між українськими виробниками, вченими, членами громадських організацій та керівництвом компанії Citic Inernational Corporation co.ltd, а також представниками компанії YTO Group Corporation в Китаї. Українську делегацію очолював директор Департаменту інженерно-технічного забезпечення та сільськогосподарського машинобудування Мінагрополітики Олександр Григорович, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

Українська делегація з 7 по 12 квітня перебуватиме у місті Люоянг, де пройдуть переговори з питання налагодження співпраці в галузі сільськогосподарського машинобудування.

До складу офіційної делегації на чолі з директором Департаменту інженерно-технічного забезпечення та сільськогосподарського машинобудування Мінагрополітики Олександром Григоровичем увійшли представники заводів - виробників сільськогосподарської техніки, наукових установ та громадських організацій.

Під час дводенних переговорів з 8 по 9 квітня з керівництвом компанії Citic Inernational Corporation co.ltd і представниками компанії YTO Group Corporation українська сторона обговорила питання залучення китайських інвестицій у сільськогосподарське машинобудування України з метою забезпечення аграріїв сільськогосподарською технікою та обладнанням.

Нагадаємо, що раніше міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк заявив, що до 2017 року в Україні планується збільшити виробництво вітчизняних високопродуктивних комбайнів до 2500, а тракторів - до 12 800. Такі плани можна здійснити при реалізації 5 інвестиційних проектів в області сільгоспмашинобудування за участю вітчизняних та провідних світових виробників. Разом з тим, держава удосконалює програми лізингу і сприяє створенню машинно-тракторних станцій, які допоможуть дрібно- і середньотоварним виробникам придбати техніку й отримувати необхідний сервіс.Alpha

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

246