Тренувальний комплекс для проведення в Дніпропетровській області фінальної частини Євробаскету-2015 буде побудований у Дніпродзержинську. Про це заявив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колесніков, повідомляє Дніпропетровська ОДА.

Як зазначив керівник області, нова тренувальна база стане ще однією ланкою сучасної спортивної інфраструктури регіону, яка буде використовуватися для проведення Євробаскету-2015. «Структура бази дозволить проводити на ній тренування не тільки баскетболістам, а й волейболістам, гандболістам, тенісистам і командам з міні-футболу. А після завершення чемпіонату вона стане тренувальним майданчиком для дитячо-юнацьких спортивних шкіл», - сказав Колесніков.

Нова тренувальна база в Дніпродзержинську буде побудована біля скверу ім. 80-річчя створення Дніпропетровської області. Будівельні роботи почнуться в цьому році. Завершити зведення сучасної тренувальної бази планується до початку проведення фінальної частини змагань Євробаскету-2015.

Загальна вартість будівництва тренувальної бази в Дніпродзержинську становить близько 42 млн грн. Цього року з державного бюджету передбачено виділити 14,4 млн грн.

Як повідомлялося раніше, Кабінет Міністрів також передбачив 72,4 млн грн на реконструкцію СК «Метеор» у Дніпропетровську.

Нагадаємо, у грудні 2011 року Україна офіційно отримала право на проведення чемпіонату Європи з баскетболу серед чоловічих збірних у 2015 році.

Євробаскет-2015 проходитиме в шести містах України.

Змагання триватимуть 20 днів. За цей час відбудеться 90 матчів, в яких змагатимуться 24 національні збірні країн Європи.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

290