Міністерство закордонних справ рекомендує громадянам України утриматися від поїздок до Анголи у зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації. Про це повідомив виконуючий обов'язки директора департаменту інформаційної політики Міністерства закордонних справ Євген Перебийніс.

«Через початок дощів значно погіршилася епідемічна ситуація в Анголі, зокрема протягом останнього тижня у квітні в столиці країни Луанді було зафіксовано шість випадків захворювання лихоманкою денге в провінціях Гуідж і Кнулі», - сказав він.

Також, за його словами, значно збільшилася кількість захворювань на холеру і тиф, і швидкими темпами поширюється малярія, повідомляють «Українські новини».

При цьому громадянам, які планують все таки відправитися до Анголи, МЗС рекомендує бути обережними під час перебування в цій країні і вживати тільки бутильовану воду, у місцях харчування уникати вживання продуктів без термічної обробки, намагатися не контактувати з людьми, у яких кашель, користуватися засобами від комарів, в обов'язковому порядку зробити вакцинацію від жовтої лихоманки.

Також після повернення в Україну необхідно повідомити лікаря про перебування на території з негативною епідемситуацією.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

191