Останні кроки української влади створюють політичну атмосферу, необхідну для підписання Угоди про асоціацію з ЄС у листопаді. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, на брифінгу заявив радник Президента України - керівник Головного управління з питань міжнародних відносин АП Андрій Гончарук.

«Останні кроки, які були здійснені всіма гілками української влади в усіх сферах як внутрішнього життя, так і у відносинах з ЄС, у тому числі й щодо вирішення деяких питань так званого вибіркового правосуддя, свідчать про серйозний прогрес у створенні належної політичної атмосфери для досягнення основної мети - підписання Угоди про асоціацію під час Вільнюського саміту у листопаді», - сказав він.

Також Гончарук зазначив, що в Україні завершується лібералізація законодавчої бази у відповідності з планом дій. «Щоб завершити лібералізацію законодавчої бази, залишилися невеликі речі, які вже довго не знаходять свого вирішення у Верховній Раді. Це три законопроекти. Як тільки вони будуть розглянуті, і я сподіваюся, позитивно будуть проголосовані, європейській стороні передадуть третю доповідь України про виконання першої законодавчої фази», - зазначив він.

За словами чиновника, як тільки буде закінчена законодавча фаза, Україна приступить до імплементації.

«Динаміка видачі віз позитивна. Якщо в 2011 році українцям видали 1 млн 100 тис. віз, то в 2012 - на 200 тис. більше. Ми прогнозуємо, що динаміка буде зростати, але не з точки зору кількості, а з точки зору видачі довгострокових і багаторазових віз», - сказав Гончарук.

Як повідомляв ForUm, 23 січня 2013 року комітет Європарламенту з питань закордонних справ дав згоду на підтримку угоди про внесення змін до угоди між Україною і Європейським союзом про спрощення оформлення віз.

22 березня Верховна Рада ратифікувала Угоду між Україною та Євросоюзом про внесення змін до договору про спрощення оформлення віз.

8 квітня Президент України Віктор Янукович підписав закон України «Про ратифікацію Угоди між Україною та Європейським Союзом про внесення змін до Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

229