У Києві затвердили план заходів, присвячених 27-м роковинам аварії на ЧАЕС, повідомляє прес-служба КМДА.

Згідно з повідомленням, до цієї дати матеріальну допомогу отримають діти, яким встановлено інвалідність, пов'язану з Чорнобильською катастрофою (100 осіб по 200 грн), потерпілі діти-сироти (26 осіб по 200 грн), учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС - інваліди I групи (430 осіб по 250 грн), вдови (вдівці) померлих громадян, потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи (3920 чоловік по 250 грн).

Крім того, близько 10 тис. дітей-чорнобильців протягом місяця (з 25 квітня по 25 травня) зможуть безкоштовно відвідати Київський зоологічний парк.

У загальноосвітніх закладах столиці будуть організовані зустрічі учнів з ліквідаторами наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, проведені виховні години, семінари, круглі столи, конференції, лекції, бесіди, перегляди тематичних кінофільмів і екскурсії школярів у Національний музей «Чорнобиль». У міських бібліотеках пройдуть літературно-мистецькі заходи, присвячені 27-м роковинам аварії на ЧАЕС.

За участю керівництва міста та районних у місті Києві державних адміністрацій відбудеться круглий стіл з питань соціального і медичного забезпечення громадян, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Заплановано також і проведення Днів пам'яті у містах Прип'ять і Чорнобиль з відвідуванням могил померлих громадян.

Також будуть проведені зустрічі з особами, віднесеними до першої категорії потерпілих, учасниками ліквідації наслідків аварії, переселенцями із забруднених територій, з дітьми-інвалідами, сиротами.

26 квітня об 11:00 відбудуться мітинги-реквієми біля пам'ятного знаку Героям Чорнобильцям на території Меморіального комплексу «Героям Чорнобиля» у Деснянському районі та біля пам'ятника жертвам Чорнобильської трагедії у Святошинському районі.

О 12:00 26 квітня відбудеться Ритуал пам'яті з покладанням квітів до Меморіалу жертвам Чорнобильської трагедії у Шевченківському районі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

215