У Криму на базі Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України тривають чергові сертифікаційні спеціальні випробування вертольота Мі-8МСБ. Їхня тема - розширення функціональних можливостей вертольота, зокрема, в умовах природного обмерзання, повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Польоти проходять на аеродромі Кіровське біля Феодосії.


 
«Обледеніння для авіаційної техніки дуже небезпечне явище. Настає при +5 градусів, залежно від вологості. Наше завдання - перевірити машину на міцність в умовах обледеніння», - сказав директор Державного науково-випробувального центру ЗСУ заслужений льотчик-випробувач СРСР Герой України Юрій Тішков.

Він зазначив, що повністю задоволений роботою нових двигунів.


 
«Особливості двигуна у тому, що він зберігає свою потужність підведення до редуктора постійно при падінні тиску, з підйомом на висоту і при підвищенні температури», - повідомив Юрій Тішков.

 
Мі-8МСБ є модифікацією радянського гелікоптера Мі-8Т. Цикл випробувань триває з 2011 року. У планах оборонного відомства після проведення відповідних державних випробувань прийняти оновлений вертоліт на озброєння.
ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

310