У Києві у травні висадять півмільйона троянд у 60 розаріях. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, на прес-конференції заявив директор комунального об'єднання «Київзеленбуд» Михайло Царенко.

«Ми плануємо в цьому році висадити 1 млн троянд. Перші 500 тис. будуть висаджені протягом травня», - зазначив він.

За словами чиновника, всі саджанці - українського виробництва. Він також підкреслив, що на посадку 1 млн троянд виділено 20 млн грн. «Одна троянда коштує від 20 до 26 грн. На весняну висадку 500 тис. кущів необхідно близько 12 млн грн», - заявив Царенко.

За його словами, квіти будуть висаджені у 60 розаріях. Крім того, Царенко зазначив, що за 2-3 роки у столиці планується висадити 3 млн троянд.

Також чиновник повідомив, що з 25 квітня по 12 травня на Співочому полі у Києві проходитиме виставка тюльпанів «Весняний феєрія». За його словами, там висаджено понад 200 тис. тюльпанів.

Також Царенко розповів, що на День Києва буде проведена виставка «зелених» автомобілів.

Крім того, він зазначив, що сьогодні «Київзеленбуд» працює над проектами вертикального озеленення, і не виключено, що незабаром у рамках цих проектів будуть озеленювати не тільки будівлі, але і зупинки громадського транспорту. За словами Царенка, на програму вертикально озеленення передбачено 1 млн 400 тис. грн.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

187