Потепління прийде в Україну 11-12 квітня, коли максимальна температура повітря в країні зросте до 11-17 градусів тепла. Про це на брифінгу у понеділок повідомив директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда.

«Потепління починається у нас з 11 квітня. Спочатку на території західних і південно-західних регіонів, а 12-13 квітня воно пошириться на всю територію України. Максимальна температура, починаючи з 12 числа, підвищиться до +11…+17 на всій території України, включаючи західні та північні регіони України», - сказав Кульбіда, повідомляє «УНІАН ».

За словами головного синоптика країни, 8-10 квітня погода істотно не зміниться. У західних, північних та центральних областях вночі температура повітря становитиме 0 -5 градусів морозу, вдень 4-9 градусів вище нуля. У південних і східних регіонах у нічний час температура повітря не перевищуватиме 1-5 градусів тепла, а вдень досягне 10-15 градусів вище нуля.

При цьому Кульбіда також зазначив, що до кінця поточного тижня сніговий покрив, який все ще залягає у деяких областях країни, повинен зійти.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

368