Голова парламентської фракції Партії регіонів Олександр Єфремов констатує, що для зростання економіки потрібен працюючий парламент. Про це він сказав в ефірі програми «Шустер Live» на телеканалі «Інтер».

«Рівень ненависті у парламенті зашкалює. Коли ви взяли й зробили опитування «Кого ви більше підтримуєте - більшість чи меншість?», насправді, професійно абсолютно неправильне питання, тому що у нас 3% населення тільки підтримують у цілому парламент. Тому із цих 3% тоді ось цей поділ йде, решта говорить, що парламент працює погано», - сказав Єфремов.

У той же час він закликав опозиційні сили спільно подолати парламентську кризу.

«Давайте, колеги, зважено підходити, і якщо ми турбуємося про нашу державу і турбуємося про нашу країну, то думати, що робити у тій ситуації, яка склалася. Для людей, для всіх, насправді, байдуже, із більшості народний депутат чи із опозиції. Ми всі для них - влада. І як влада ми зобов'язані виконувати ту функцію, яка визначена, перш за все, владі», - зазначив він.

При цьому нардеп висловив думку, що працюючий парламент є запорукою зростання економіки.

«І у цій ситуації, як би там не було, виплачуються пенсії, у цій ситуації платиться заробітна плата працівникам бюджетної сфери. Так, недостатньо грошей для розвитку регіонів, і це всі підтверджують, недостатньо грошей, які працюють в економіці, це всі підтверджують. Так от, для того, щоб ці питання вирішити, потрібен працюючий парламент», - додав лідер регіоналів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

227