Висока орендна ставка і низькі продажі змушують рітейлерів шукати заміну Ocean Plaza.

Десятки орендарів можуть відмовитися від ведення бізнесу у ТРЦ Ocean Plaza, однак менеджмент центру їх не відпускає: такі умови договорів. Про це «Капіталу» повідомили самі ритейлери. «Багато операторів не витягують оренду, вартість якої у бутіковій зоні досягає $250 за кв. м. Тому й хочуть піти», - говорить власник магазину одягу. Інший орендар додав, що за 4 місяці його магазин недоотримав до 80% запланованого прибутку.

«Капітал» опитав близько 30 орендарів ТРЦ, і 9 із них підтвердили намір згорнути бізнес. За їхніми словами, для розірвання договору керівництво Ocean Plaza вимагає попередити про вихід за 6 місяців або внести оренду за півроку вперед.

Президент одного і девелоперів центру - «К.А.Н. Девелопмент»- Ігор Ніконов говорить, що про наміри рітейлерів піти не чув: «Наскільки мені відомо, зараз стоїть черга бажаючих потрапити у ТРЦ».

Ocean Plaza володіють столичні «КАН Девелопмент» і Ukrainian Development Partners. Управляє проектом російська «ТПС Нерухомість», а ексклюзивним брокером ТРЦ є «Українська Торгова Гільдія».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

187