Департамент ліцензування Нацкомфінпослуг очолить Олександр Калінін, а департамент інспектування фінустанов - Вікторія Жесан. Це відбудеться після затвердження Кабінетом Міністрів нової структури комісії.

Про це пише газета «Капітал» з посиланням на джерело у комісії, учасників ринку та народного депутата Андрія Пінчука.

«Що стосується кадрових перестановок, то до всіх треба підходити індивідуально. Є люди, які не відкрилися раніше. А хтось уже, можливо, втомився і йому треба відпочити», - заявив «Капіталу» голова Нацкомфінпослуг Борис Візиров.

Серед потенційно «втомлених» на ринку називають членів комісії Сергія Бірюка, Миколу Бурмаку та Юрія Назаренка.

Також у комісію повернуться від галузевої до функціональної системи роботи, яка діяла за часів Волги. При ній спеціально виділений департамент інспектування займеться перевірками страховиків, кредитних спілок та інших фінустанов.

Під час своєї роботи у Нацкомфінпослуг Олександр Калінін запам'ятався гучним скандалом. Із держреєстру фінустанов зникла інформація про 1,5 тис. філій страхових організацій та кредитних спілок. У зникненні підозрювали Калініна. За підсумками перевірок прокуратури у 2012 р. була звільнена і згодом затримана начальник відділу реєстрації фінансових установ Наталя Зубова.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

466