Уряд вітає рішення парламентської більшості провести пленарне засідання Верховної Ради у будівлі комітету на вулиці Банковій. Про це прем'єр-міністр України Микола Азаров написав на своїй сторінці у Facebook.

«Те рішення, яке прийняла більшість народних депутатів і зуміла хоча б один день зробити робочим, це, безумовно, правильно, і уряд його вітає», - написав прем'єр.

Азаров висловив жаль з приводу того, що на цьому тижні сили опозиції знову блокували роботу парламенту.

«На цьому тижні, на жаль, знову сили опозиції блокували нормальну роботу парламенту. Я хотів би поставити запитання виборцям: як до цього ставитися? У складній економічній ситуації блокується робота дуже важливого законодавчого органу, без якого неможлива системна робота щодо запобіганню кризи», - зазначив він.

«За що борються ваші обранці? За владу? Так вони її мали. У демократичному суспільстві за владу борються на виборах, а після виборів меншість не заважає роботі більшості – це закон демократичного суспільства», - підкреслив глава уряду.

Нагадаємо, 4 квітня депутати від більшості провели своє засідання у будівлі комітетів ВР на вул.Банковій, оскільки представники опозиції заблокували трибуну парламенту.

Сьогодні представники опозиції знову заблокували роботу парламенту.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

307