У Києві на вул.Воздвиженській побудують додаткову підпірну стіну, щоб уберегти будинок від зсуву. Про це сьогодні повідомив на засіданні комісії з надзвичайних ситуацій в.о. першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Анатолій Голубченко.

«Ми розділили проблему на дві частини. Перше - це локалізація за рахунок збільшення підпірної стінки, такої тимчасової споруди. Ми зробимо бутаври, забурюватимемо, забетонуємо, вставимо щит з дощок приблизно 50-60 мм завтовшки, і якщо буде зсув - забезпечимо, щоб грунт зупинився цією стінкою. Вона буде метра 3 висотою над стіною, яка вже є. Таким чином, ми локалізуємо ситуацію, і після цього можна буде вже повернути людей на місця», - зазначив Голубченко, повідомляє «РБК-Украина».

За його словами, КМДА планує вирішити цю проблему до понеділка.

«Вся проблема не в тому, щоб виконати весь обсяг робіт, а в тому, щоб бетон схопився і міг витримувати навантаження, які можуть виникнути у результаті подальших зрушень, якщо вони будуть», - додав Голубченко.

Він також сказав, що у будинках №1-3 по Воздвиженській, з якого відселили 12 сімей (25 осіб), вже відновлено газопостачання.
«По решті будинків ми теж спостерігаємо і будемо приймати рішення, якщо щось буде виникати», - повідомив в.о. першого заступника голови КМДА.

Також він дав доручення розробити проект, який повинен забезпечити уникнення подальших зсувів.

«На майбутнє буде зроблений проект, який потрібно виконати, щоб попередити потенційну небезпеку подальшого зсуву у надзвичайних ситуаціях», - додав Голубченко.

Як повідомляв ForUm, у зв'язку з інтенсивним таненням снігу в столиці на вулиці Воздвиженській біля будинків №1, №3 та №5 стався зсув верхнього шару ґрунту.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

161