Директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов вважає, що через дії опозиційних сил Україна може втратити парламент.

«Потрібно відновити роботу парламенту, тому що у протилежному разі його можна втратити. Тобто потрібно розблокувати трибуну, повернутися у зал засідань Верховної Ради, узгодити порядок денний, особливо розгляд тих законів, які сприяють європейській інтеграції України і поліпшенню економічної ситуації, тому що уряд не може працювати, якщо законів немає. Можна дійсно критикувати його за економічну ситуацію, але давайте закони відповідні, щоб уряд міг теж спиратися на них», - вважає експерт.

У той же час, за його словами, заява опозиції, що «виїзне засідання на Банковій – путч», не більше, ніж «мовні ігри».

«Не потрібно сьогодні кидатися словами, займатися лінгвістичними вправами: «переворот», «заворот», «неповорот», «путч» і так далі. Це, як казав колись один філософ, «мовні ігри». А потрібно сьогодні зібрати всі фракції, говорити з Рибаком, говорити з Єфремовим, говорити з Симоненком, зібратися опозиції всій, і не розпалювати ворожнечу, не роздмухувати конфлікт і поляризацію, це шлях у нікуди», - констатує Карасьов, повідомляє «УНІАН».

Експерт також вважає, що опозиції наївно розраховувати на підтримку «вулиці».

«Я б сказав так, що якщо опозиція розраховує на вулицю, то нічого не буде. На Західній Україні бачили, що були недостатньо масові акції, і навряд чи можуть бути такі великі масові акції у Києві на захист парламенту. Щось буде, але це не те, що може вплинути серйозно на ситуацію в країні, в тому числі на парламент».

Нагадаємо, що вчора вранці більшість народних депутатів проголосувала за проведення виїзного засідання парламенту.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

246
Классические туфли мужские