В опозиції з'явилася четверте вимога до більшості – переголосувати у сесійній залі Верховної Ради всі прийняті у четвер, 4 квітня, законопроекти. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, на брифінгу у парламенті заявив лідер фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк.

«Партія регіонів нарешті повернулася із підворіття у приміщення ВР, і голова парламенту нарешті скликав засідання керівників фракцій. Наші вимоги залишилися незмінними: призначення дати київських виборів, скасування пенсійної реформи, розгляд питання про відставку уряду. Але після вчорашніх подій, а саме неконституційного путчу, який вони влаштували на вул.Банковій, у нас з'явилася нова вимога – всі рішення, які розглядалися вчора у буфеті, мають бути проголосовані у парламентській залі», - зазначив він.

За його словами, на вчорашньому засіданні більшості були присутні не 244, а 182 депутати. «Ми сьогодні звернулися до наших опонентів, щоб вони задовольнили три наших вимоги і переголосували, тобто легалізували вчорашні рішення. Ми чекаємо їхньої реакції», - сказав Яценюк.

У свою чергу, лідер фракції ВО «Свобода» Олег Тягнибок заявив, що всі прийняті вчора рішення юридично не дійсні.

Нагадаємо, 4 квітня депутати від більшості провели своє засідання в будівлі комітетів ВР на вул.Банковій, оскільки представники опозиції заблокували трибуну парламенту.

Сьогодні представники опозиції знову заблокували роботу парламенту.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

268