Народні депутати від більшості роз'їжджаються по округах. Про це, як передає кореспондент ForUm’y, в кулуарах парламенту заявив народний депутат від фракції Партії регіонів Ярослав Сухий.

«У нас склалася патова ситуація. Під час ранкової наради наш лідер (Олександр Єфремов - Ред.) доповів, що дискусія знову починається спочатку. Депутатів хочуть змусити голосувати так, як хоче меншість. Але такого не буває в жодному парламенті світу, тому переговори зайшли у безвихідь, і нам дозволили їхати в округи. Я їду в Запоріжжя», - сказав регіонал.

За його словами, вимоги опозиції незмінні. Вони вимагають призначення дати виборів столичного мера, відставку уряду Миколи Азарова і скасування пенсійної реформи.

«Ми повинні голосувати, бо ми у залі за себе відповідальні. Ви хочете з нами розділити відповідальність? Заходьте у більшість. Ні – створюйте свою. А так це диктатура», - підкреслив Сухий.

Регіонал планував сьогодні розгляд 8 законопроектів від комітету соціальної політики та праці.

«Це питання соцполітики, це питання індексації, легалізації візового режиму і питання, пов'язані з пенсіями для багатодітних сімей. Я їх доповісти не можу, тому що стоїть хор хлопчиків-дегенератів. Вони і не співають, і працювати не дають», - сказав Сухий.

Також він зазначив, що регіонали готові голосувати за проведення виборів у Києві.

«Ми готові хоч сьогодні голосувати. Нехай вони визначаться, чого хочуть – вибори у два тури чи в один. Вони ж по цей день воду варять і не можуть визначитися: обирати мера на два роки чи на п'ять. Ідіть, запитайте у них, чого вони хочуть, і ми зараз проголосуємо», - резюмував Сухий.

Нагадаємо, 4 квітня депутати від більшості провели своє засідання в будівлі комітетів ВР на вул.Банкова, оскільки представники опозиції заблокували трибуну парламенту.

Сьогодні представники опозиції знову заблокували роботу парламенту.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

258