Засідання народних депутатів від фракцій Партії регіонів і Комуністичної партії України проходить у приміщенні Верховної Ради, отже, воно легітимне. Таку думку в ексклюзивному коментарі ForUm'у висловив лідер фракції КПУ Петро Симоненко.

«По-перше, це засідання проходить у приміщенні (будівлі комітету парламенту на вул. Банкова, - Ред.) Верховної Ради. По-друге, ми говорили нашим колегам, що хочемо далі працювати. Але довелося приймати це рішення. Сьогодні всі регламентні, процедурні питання повністю витримані», - підкреслив Симоненко.

Він пояснив, що згідно з регламентом, пленарні засідання мають проводитися в будівлі на вулиці Грушевського, «але там також є норма, яка говорить, що за рішенням ВР більшістю голосів це може бути в іншому приміщенні».

За словами Симоненка, парламентарії приступили до розгляду питань порядку денного, затвердженого рішенням погоджувальної ради.

«Ми тут публічні, ми не заховалися, камери включені, йде пряма трансляція, люди можуть дивитися і давати свою оцінку. Тут є різні точки зору і кілька проектів, які голосували, не знайшли підтримки», - сказав лідер КПУ.

Симоненко зазначив, що якщо сесійну залу на вул.Грушевського буде розблоковано, нардепи готові повернутися і працювати там.

«Ми готові до дискусії відстоювати свою точку зору. А якщо буде заблокована… ну не треба Верховну Раду в клоунаду перетворювати», - сказав він.

Як повідомляв ForUm, депутати від більшості проводять своє засідання в будівлі комітету на вул. Банковій.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

215