Президент України Віктор Янукович ознайомився з діяльністю державної установи «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України», який відзначає 10-ту річницю з дня створення, повідомляє прес-служба Глави держави.

«Цей центр показав на весь світ можливості професійних підходів. Результати, досягнуті, можна з упевненістю сказати, що вони одні з найкращих у світі. Кращі, ніж в Європі, краще, ніж в Америці», - сказав Янукович.

Він зазначив, що за десять років у центрі проліковано майже 14 тисяч пацієнтів із вродженими і набутими вадами серця, у тому числі близько 6 тисяч дітей віком до одного року. Президент також додав, що цей медичний заклад вперше у світі запропонував унікальний метод хірургічного лікування новонароджених у перші години життя з використанням пуповинної крові.

Глава держави подякував медичному персоналу центру, фахівцям за здатність досягати своєї мети. «Наша мета - зробити людей щасливими, а значить, здоровими», - сказав він.

У свою чергу, директор «Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України» Ілля Ємець подякував Президенту за постійну підтримку, допомогу і системний підхід до реформ у медичній галузі.

Державна установа «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров'я України» створена 2 квітня 2003 року відповідно до положень Постанови Верховної Ради України від 6 березня 2003 року №631-IV «Про створення та оснащення в Україні центру кардіохірургії новонароджених».

У штатному розкладі Центру 2066 працівників, із них 411 лікарів. В установі також працюють 50 науковців.

У двох корпусах Центру функціонують 250 ліжок (178 стаціонарних, 72 реанімаційні), поліклініка, приймальне відділення, 6 кардіохірургічних операційних і 3 операційні для проведення кардіологічних ендоваскулярних операцій і процедур. Заклад має відділення радіології, відділення реабілітації, лабораторне відділення, банк крові, наукові відділи та кафедру дитячої кардіології.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

291
Классические туфли мужские