Пентагон оголосив про розгортання передової системи протиракетної оборони у західній частині Тихого океану, щоб захистити розташовані там американські військові бази, повідомляє «ВВС».

«Система протиракет THAAD буде розгорнута на острові Гуам у найближчі тижні як запобіжний захід проти загрози ракетного нападу з боку Пхеньяна», - йдеться у заяві американського оборонного відомства.

Сполучені Штати, як і раніше, закликають керівництво Північної Кореї припинити провокаційні погрози і вибрати мирний шлях, виконуючи свої міжнародні зобов'язання.

У документі підкреслюється, що США залишаються пильними перед обличчям північнокорейської провокації і готові захистити територію США, своїх союзників і свої національні інтереси.

Система THAAD являє собою мобільний протиракетний комплекс наземного базування для висотного перехоплення ракет середньої і малої дальності. До складу комплексу входить батарея пускових установок, апаратура радіолокаційного спостереження та інтегрована система управління вогнем.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

206
Туфли осень-зима Everest