У рамках весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану Києва міська комісія проінспектувала території Дарницького та Голосіївського районів.

За словами директора Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Сергія Садового, до травневих свят місто приберуть і озеленять. Зокрема, відновлять благоустрій після розриттів, відремонтують дитячі та спортивні майданчики, а також висадять дерева, кущі, квіти і облаштують газони.

«У найкоротші терміни райони повинні відновити благоустрій у місцях проведення робіт на інженерних мережах, забезпечити своєчасне прибирання та миття доріг, тротуарів і пішохідних доріжок. Крім того, комунальні служби повинні активізувати роботу з ліквідації стихійних звалищ та забезпечити санітарну очистку берегових смуг річок, озер і парків, скверів, зелених зон вздовж доріг», - зазначив Садовий.

Чиновник акцентував на необхідності очищення зупинок від листівок і оголошень, а також забезпечення належного санітарно-технічного стану зупинок громадського транспорту, парковок і територій, прилеглих до кінцевих зупинок маршрутних таксі.

Наступний об'їзд відбудеться 10 квітня, під час якого міська комісія з благоустрою проінспектує території Подільського та Оболонського районів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

116