Екс-капітану збірної України з футболу Андрію Шевченку дуже подобається навчання в українській тренерської школі. Про це він заявив у коментарі Федерації футболу України.

Відповідаючи на запитання, чому він віддав перевагу українській тренерської школі, а не закордонним курсам, Шевченко зазначив: «У першу чергу, я - українець, вихованець українського футболу. Тут я ріс як футболіст, саме тут хочу отримати і тренерську освіту. Я попрацював з багатьма відомими наставниками і можу з упевненістю сказати, що найбільший вплив на мене мав Валерій Васильович Лобановський. Для мене була велика честь грати і працювати під керівництвом цього видатного тренера».


 
Поки що Шевченко не думає про те, де працюватиме далі. «Найголовніше - отримати всі необхідні знання, саме за цим я і приїхав. Вчитися мені дуже подобається, веду конспекти. Була, наприклад, дуже цікава лекція з психології. Розповідали про тести, за допомогою яких можна оцінити психологічний стан гравців, який, у свою чергу, впливає на їхню фізичну форму. На мій погляд, в останні 15-20 років психологія починає грати все більш важливу роль у спорті. Недарма психологи почали працювати у провідних європейських клубах», - підсумував колишній футболіст.

Нагадаємо, з 1 квітня один із найкращих футболістів в історії українського футболу Андрій Шевченко почав навчання у Центрі ліцензування ФФУ, щоб отримати тренерський диплом.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

304