Колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко не проти свого помилування Президентом Віктором Януковичем. Про це він заявив в інтерв'ю «ВВС-Україна».

«Якщо акт помилування буде, я триматися руками за грати не буду. З іншого боку, я прекрасно розумію, що це не зовсім морально комфортно для мене – я не злочинець», - сказав він.

«В силу багатьох обставин - і особистого бажання працювати, і бажання лікуватися, і бажання побачити виконаним план походу України в ЄС - я, в принципі, не заперечую і проти такої форми», - зазначив екс-міністр.

Однак, за словами Луценка, особисто просити про помилування він не буде.

Нагадаємо, 27 лютого 2012 року Печерський райсуд засудив Луценка до чотирьох років позбавлення волі з конфіскацією майна (643 тис. грн компенсації МВС за завдану шкоду), з позбавленням права обіймати керівні посади, а також рангу державного службовця.

16 травня Апеляційний суд Києва визнав правомірним вирок, винесений Луценку Печерським районним судом столиці.

14 серпня 2012 року адвокати подали в Вищий спецсуд з розгляду цивільних і кримінальних справ касаційну скаргу на вирок Луценку у справі про посадові злочини.

Президент України Віктор Янукович обіцяє розглянути можливість помилування екс-глави МВС України Юрія Луценка в разі незадоволення Вищим спеціалізованим судом касації екс-міністра.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

320