У Міністерстві закордонних справ України підтверджують інформацію про зменшення фінансування міністерства. Про це йдеться в коментарі заступника міністра закордонних справ України, керівника апарату Андрія Олефірова, повідомили УНІАН у Департаменті інформаційної політики МЗС України.

«У 2013 році справді відбулося зменшення фінансування Міністерства закордонних справ України, у порівнянні з попереднім роком», - повідомив Олефіров, зазначивши, що в умовах світової фінансово-економічної кризи заходи жорсткої економії сьогодні змушені вживати практично всі держави світу, у т. ч. країни ЄС.

У такій ситуації, на переконання Олефірова, першочерговим завданням МЗС України є оптимізація витрат зовнішньополітичного відомства з одночасним направленням фінансування на найбільш пріоритетні напрями зовнішньої політики, визначені керівництвом держави, передає «УНІАН».

При цьому він зазначив, що всі заходи економії коштів, які вживає і вживатиме МЗС України у зв'язку з цим, відбуваються у повній відповідності до законодавства України, зокрема Законом «Про дипломатичну службу», Законом «Про відпустки», Бюджетним кодексом.

Олефіров повідомив, що протягом першого кварталу 2013 року МЗС України була повністю забезпечена оплата праці як у Центральному апараті міністерства, так і в закордонних дипломатичних установах, а також фінансування оренди службових та житлових приміщень, комунальних витрат.

«На сьогоднішній день, у будь-якому випадку, мова не йде про кадрові скорочення в закордонних дипломатичних установах, натомість відбувається оптимізація нашої роботи за всіма напрямами», - запевнив дипломат.

Олефіров переконаний, що всі завдання, поставлені перед МЗС України керівництвом держави, будуть виконані на найвищому рівні. У той же час, за його словами, усвідомлюючи необхідність поліпшення фінансової ситуації, міністерством були визначені чіткі потреби щодо посилення фінансування окремих напрямів роботи, про що міністр закордонних справ доповідав главі уряду України.

«За результатами прем'єр-міністром дано відповідні доручення щодо врахування цих потреб під час внесення змін до Державного бюджету України на 2013 рік», - сказав Олефіров.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

289