Прокуратура відкрила провадження за фактом виникнення пожежі на Вуглегірській теплоелектростанції. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, на брифінгу заявив міністр енергетики та вугільної промисловості України Едуард Ставицький.

Міністр нагадав, що уряд планує повністю відновити роботу теплоелектростанції.

«Але говорити про чіткі терміни цієї відбудови можна буде тільки через два місяці. До нас постійно надходить нова інформація, працюють фахівці», - запевнив міністр.

Ставицький також зазначив, що життєзабезпечення міста Світлодарськ сьогодні підтримується на належному рівні.

«Немає проблем з подачею газу та електроенергії, а для енергосистеми області та держави небезпеки немає взагалі», - сказав він.

«Крім того, продовжується робота щодо збалансування фінансового плану ВАТ «Центренерго» у зв'язку з витратами, необхідними для ліквідації наслідків аварії на Вуглегірській ТЕС, зокрема, для передбачення компенсації витрат ВАТ у тарифі на електроенергію, а також розробляється механізм виплати зарплат і збереження професійної кваліфікації співробітників на період відновлення роботи ТЕС», - сказав Ставицький.

Нагадаємо, у зв'язку з пожежею, що сталася 29 березня на Вуглегірській теплоелектростанції, Президент України Віктор Янукович доручив Кабінету Міністрів вжити вичерпних заходів щодо ліквідації пожежі та надання необхідної допомоги потерпілим. Вранці 30 березня пожежу на Вуглегірській ТЕС було ліквідовано.

З часом роботу Вуглегірської теплоелектростанції ВАТ «Центренерго» в м. Світлодарську Донецької області обіцяють відновити.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

262