У Києві йде посилена робота щодо запобігання негативним наслідкам танення снігу. Про це заявив віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул на брифінгу в Кабінеті Міністрів, передає кореспондент ForUm'у.

«Іде процес танення снігу, комунальні служби продовжують працювати в посиленому режимі, закінчується очищення зливової каналізації для відводу води. На рівень води в річках істотного впливу немає через поступове танення снігів», - зазначив він.

У той же час, за словами Вілкула, уряд координує перекидання в Київ додаткової техніки для протистояння повені. «Зокрема позавчора в місто були передані більше 70 одиниць насосного обладнання з центральних і східних областей, де не очікується високого паводку», - сказав він і додав, що загалом, з урахуванням київського гарнізону ДСНС, в столиці зосереджено понад 150 одиниць насосного обладнання .

Він підкреслив, що до боротьби зі стихією також залучені сили військових.

Вілкул також повідомив, що евакуатори в Києві продовжать забирати автомобілі у тих місцях, де вони будуть перешкоджати усуненню наслідків негоди, розчищенню зливостоків та ін.

Як повідомляв ForUm, у Київ з областей України направили 85 одиниць спеціальної техніки, яка може бути задіяна під час ліквідації можливого підтоплення.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

115
Туфли осень-зима Everest