Центральна виборча комісія прийняла низку постанов на виконання закону про всеукраїнський референдум, повідомили ForUm'у у прес-службі ЦВК.

Зокрема, Центрвиборчком затвердив порядок забезпечення окружних і дільничних комісій з всеукраїнського референдуму приміщеннями та обладнанням, зразки та опис печаток окружної комісії та дільничних комісій, звичайних, спеціальних і закордонних дільниць.

Також ЦВК затвердила порядок закупівлі товарів, робіт і послуг для підготовки та проведення всеукраїнського референдуму, встановила форми посвідчень суб'єктів та інших учасників процесу референдуму, а також затвердила форми подань і встановила форми необхідних звернень щодо утворення звичайних, спеціальних і закордонних дільниць референдуму.

Разом з тим, комісія встановила порядок передачі дільничним комісіям з всеукраїнського референдуму закордонних дільниць бюлетенів для голосування на всеукраїнському референдумі в закордонному окрузі, а також встановила форми низки документів, необхідних для його реалізації. Зокрема, акта прийому-передачі бюлетенів для голосування на всеукраїнському референдумі в закордонному окрузі від виробника комісії, протоколу ЦВК про передачу дільничним комісіям з всеукраїнського референдуму закордонних дільниць бюлетенів для голосування на всеукраїнському референдумі в закордонному окрузі, акта прийому бюлетенів для голосування на всеукраїнському референдумі в закордонному окрузі членами дільничної комісії.

Як раніше повідомляв ForUm, Центральна виборча комісія затвердила форми іменних запрошень учасникам всеукраїнського референдуму.

Для практичної реалізації Закону України «Про всеукраїнський референдум» Кабінет Міністрів пропонує внести зміни до низки чинних законодавчих актів.

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла закон про всеукраїнський референдум 6 листопада 2012 року. Закон встановлює, що всеукраїнський референдум може проводитися на предмет схвалення нової редакції Конституції, внесення до неї змін, скасування або визнання нечинним закону про внесення змін до Конституції.

Також референдум може проводитися щодо питання зміни території України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

234