Голова КМДА Олександр Попов давно чекає виборів мера Києва. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, він повідомив сьогодні журналістам під час виїзної наради.

«Я вам по-людськи скажу, я вже давно чекаю, коли відбудуться ці вибори, тому що вони мають відбутися, і потрібно ставити крапку в цій інтризі, в цьому марафоні», - заявив Попов.

Крім того, голова КМДА наголосив, що питання про місцеві вибори знаходиться виключно в компетенції парламенту і Конституційного суду.

«Це не моя компетенція, і воно (рішення парламенту. - Ред.) таке, яке є», - підкреслив він, коментуючи вчорашнє рішення парламенту щодо виборів у столиці.

Як раніше повідомляв ForUm, сьогодні, 2 квітня, народні депутати від фракції «Батьківщина» заблокували президію після того, як Верховна Рада не змогла призначити дату виборів депутатів Київради та київського міського голови на 2 червня.

Нагадаємо, 21 березня Верховна Рада не змогла призначити дату виборів мера Києва і депутатів Київської міської ради.

19 березня в Конституційний суд України (КС) надійшло подання 48 народних депутатів щодо тлумачення низки положень Конституції і закону про місцеві вибори, що стосуються місцевих виборів у Києві.

Анастасія Піка,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

951