Кабінет Міністрів України затвердив порядок відвідування будівлі уряду. Відповідну постанову №212 прийнято урядом 1 квітня.

Вхід до будівлі уряду здійснюється тільки через пости охорони, обладнані автоматичними системами і пристроями, технічні вимоги до яких розробляються Управлінням державної охорони.

У будівлю уряду не допускаються особи зі зброєю (крім військовослужбовців Управління державної охорони, осіб начальницького складу Головного управління державної фельд'єгерської служби, а також у супроводі співробітників Служби охорони - інкасаторів, які обслуговують філіал Ощадбанку), з боєприпасами, вибуховими речовинами і пристроями. З кіно-, фото-, аудіо- та відеотехнікою, звукопідсилювальною технікою, крім випадків, встановлених порядком.

Також в будівлю уряду не допускаються особи, які перебувають у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння. З гучномовцями, плакатами, транспарантами та іншими предметами, які можуть бути використані для створення перешкод у діяльності Кабміну.

Крім того, не допускаються особи з газовими балончиками, спеціальними засобами, отруйними, радіаційними, легкозаймистими речовинами, небезпечними для життя і здоров'я предметами.

У будівлі уряду заборонено знаходиться в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння, користуватися телефонними апаратами урядового зв'язку без дозволу відповідальної посадової особи.

Підставою для відвідування посадовими та службовими особами, громадянами України, іноземцями та особами без громадянства у встановленому порядку будівлі уряду є постійні або тимчасові електронні картки, а також документи, що засвідчують їх особу, а саме:

службове посвідчення Кабінету Міністрів України та секретаріату Кабінету Міністрів України;

службове посвідчення органу державної влади, іншого державного органу, органу місцевого самоврядування;

посвідчення народного депутата України;

паспорт громадянина України;

паспорт громадянина України для виїзду за кордон;

дипломатичний паспорт;

службовий паспорт;

тимчасове посвідчення громадянина України;

паспортний документ іноземця чи особи без громадянства;

акредитаційні картки серії «Д» та «К», видані МЗС.

Як раніше повідомляв ForUm, Президент України Віктор Янукович не виганяв би із залу засідань Кабінету Міністрів представника опозиції.

Нагадаємо, минулої середи прем'єр-міністр Микола Азаров видалив із зали засідань уряду депутата від фракції «УДАР» Сергія Капліна за порушення процедури регламенту.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

259