У середу, 3 квітня, відбудеться перше засідання Організаційного комітету з підготовки та відзначення 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників і 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, повідомляє прес-служба Глава держави.
До складу Організаційного комітету, співголовами якого є прем'єр-міністр України Микола Азаров і глава Адміністрації Президента України Сергій Льовочкін, увійшли керівники центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, керівники низки всеукраїнських громадських організацій ветеранів, народні депутати. До участі в засіданні запрошені також представники ветеранської громадськості.

Рішення Президента України Віктора Януковича про особисту участь в цьому заході обумовлена, зокрема, обіцянкою спільно порадитися щодо гідного відзначення ювілею Перемоги, даною Главою держави під час телевізійного проекту «Діалог з країною» ветеранам війни, які перебувають на лікуванні в Рівненському госпіталі.

Нагадаємо, 22 лютого в рамках телевізійного проекту «Діалог з країною» Президент України Віктор Янукович у прямому ефірі відповів на 25 запитань громадян під час 17 включень з різних регіонів нашої держави.

За результатами телемосту Президент України дав низку доручень для вирішення порушених громадянами проблем.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

324
Туфли осень-зима Everest