Перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов заявив, що оскільки світове господарство на сьогоднішній день відновлюється дуже повільно, перед українським урядом стоїть мета підвищити привабливість нашої економіки для інвесторів - і внутрішніх, і зовнішніх.

Про це він сказав сьогодні, 2 квітня, під час засідання Комітету з економічних реформ під головуванням Президента Віктора Януковича, повідомляє «Ukranews».

«Для середньо- і довгострокового зростання економіки України потрібні додаткові сильні фактори, серед яких найважливіший - інвестиції», - підкреслив Арбузов.

Він додав, що, у зв'язку з цим, за дорученням Президента, уряд працює над кардинальною зміною підходів до формування бізнес-клімату в державі. Зокрема, торік уряду вдалося значно спростити процедури створення та припинення підприємницької діяльності, було здійснено перехід до принципу «єдиного вікна». У країні був створений 681 дозвільний центр, що спростило і здешевило процедури відкриття бізнесу.

Також, за його словами, були спрощені дозвільні процедури: кардинально скорочено перелік документів дозвільного характеру, ліцензій. Зокрема, більш ніж на 40% скорочено кількість видів господарської діяльності, які не можуть здійснюватися за декларативним принципом (з 95 до 52). Абсолютно нові підходи впроваджені в податковій та митній системах, реєстрації прав власності, вирішенні питань неплатоспроможності і т.д.

«Це повною мірою відповідає завданням Національного плану дій на 2012 рік і, як результат, Україна значно, на 15 позицій, піднялася в рейтингу «Ведення бізнесу», - сказав Арбузов.

Наразі уряд працює над виконанням завдання Президента щодо входження України до сотні країн-лідерів рейтингу «Ведення бізнесу». У рамках цього виконання завдань прийнято вже 26 підзаконних нормативних актів, на стадії узгодження зараз перебуває ще 10 рішень.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

168