У Києві, можливо, сталася серйозна НП. Глава Київміськдержадміністрації Олександр Попов під час інспекції Бортницької станції аерації після телефонного дзвінка перервав спілкування з пресою і поїхав у невідомому напрямку, пише «Главком».

Перед самим підходом керівника Києва до преси Попову подзвонили. Під час спілкування зі співрозмовником глава КМДА кілька разів запитав: «Водолази працюють?» і «чи є загрози прориву?». Як зрозуміли присутні, йшлося про якусь подію в акваторії Дніпра.

Після розмови Попов вибачився перед журналістами, що не може продовжити спілкування, і швидко поїхав.

У КМДА не коментують ситуацію. Прес-секретар Попова в телефонній розмові зазначила, що голова КМДА «виїхав на місце обстеження підводних дюкерів на Дніпрі, які проводяться в рамках робіт щодо запобігання загроз повені і ліквідації її наслідків».

Нагадаємо, що сьогодні голова КМДА Олександр Попов особисто інспектував Бортницьку станцію аерації на предмет безпеки і надійності. Як повідомлялося, в Києві працює штаб запобігання загроз повені і ліквідації її наслідків. У рамках робіт із запобігання загроз повені служби міста проводять обстеження та очистку систем зливостоків і каналізації.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

197