Міністерство юстиції України направить в Європейську комісію і Організацію з безпеки і співробітництва у Європі для ознайомлення зміни в чинний закон про вибори народних депутатів, розроблені на підставі звіту та висновків ОБСЄ щодо парламентських виборів в Україні у жовтні 2012 року.

Як повідомляє прес-служба Міністерства юстиції, про це повідомив міністр юстиції Олександр Лавринович під час зустрічі з послом Сполучених Штатів Америки Джоном Теффтом.

Зокрема, за словами міністра, в законопроекті пропонується врахувати зауваження ОБСЄ, які були висловлені після завершення виборчої кампанії.

При цьому, як зазначив Теффт, Україні варто вивчити шлях, який успішно подолали країни Прибалтики. За його словами, виборче законодавство цих країн в даний час вже містить прогресивні положення щодо формування виборчих комісій на професійній основі.

Як повідомляв ForUm, Парламентська асамблея Ради Європи закликала Україну прискорити проведення реформ.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів схвалив план щодо виконання у 2013 році Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу.

Президент Віктор Янукович ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 12 березня 2013 року «Про невідкладні заходи щодо європейської інтеграції України».

22 лютого Верховна Рада України підтримала без обговорення прийняття за основу і в цілому заяву «Про реалізацію євроінтеграційних прагнень України та про укладення Угоди між Україною та ЄС».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

488