У Києві з'явилися недобросовісні посередники між донорами та центрами переливання крові. Про це в коментарі ForUm'у розповіла завідувач відділення трансфузіології Національного інституту хірургії і трансплантології АМНУ ім.О.О.Шалімова, президент Міжнародної громадської організації «Асоціації безкорисливого донорства крові «ПоКроВа» Лариса Вахненко.

«Такі люди розміщують оголошення на сайтах пошуку роботи. Пропонують потенційним донорам надати повну інформацію про те, де можна здати кров, у який час і т.д. Пропонують навіть особисто провести людину по всіх кабінетах. За свої послуги вони вимагають п'ятдесят гривень», - повідомила лікар.

Вахненко закликала бажаючих здавати кров не звертатися до аферистів. «Здати кров можна у будь-якому медзакладі, де є відділення трансфузіології (переливання крові. - Ред.). Якщо ж у вас все ж виникають питання, ви можете знайти в Інтернеті сайт очолюваної мною організації «ПоКроВа». Там розміщена детальна інформація для потенційних донорів», - розповіла Вахненко.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

124