Казахстан для України традиційно є одним із найважливіших торговельних партнерів. Про це, як передає кореспондент ForUm’y, у ході засідання Спільної міждержавної українсько-казахстанської комісії з економічного співробітництва заявив міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов.

За словами міністра, ця країна посідає третє місце за обсягом товарообігу з Україною серед країн СНД і восьме - серед усіх наших торгових партнерів. «У 2012 р. товарообіг між двома країнами зріс на 11,9% до $4180 млн, в т.ч. експорт - $2643 млн (збільшення на 31%). Основу українського експорту до Казахстану становить продукція машинобудування - 45,1%, металургії - 20,1%, продовольчої групи - 14,1%, хімічної промисловості - 6,2%. У свою чергу, казахстанські виробники поставляють в нашу країну товари ПЕК (82,1% імпорту) і металургії (8,1%)», - повідомив чиновник.

Він уточнив, що сторони домовилися вжити спільних заходів щодо подальшого нарощування взаємної торгівлі, а також щодо підписання Плану дій «Україна-Казахстан» на 2013-14 рр. під назвою «Дорожня карта 4». Пріоритетними для взаємовигідного співробітництва при цьому визначені ПЕК, АПК, сільськогосподарське машинобудування, інфраструктурні об'єкти, транспорт, авіація і космос. Також до кінця 2013 р. сторони обміняються пропозиціями щодо підвищення ефективності торговельної та інвестиційної взаємодії.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

164
Классические туфли мужские