Набула чинності постанова Кабінету Міністрів, якою визначено терміни дії посвідчення водія, повідомили у прес-службі Департаменту ДАІ МВС України.

Постановою Кабінету Міністрів від 13 березня 2013 року №185 «Деякі питання виконання Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстрі та документи, що підтверджують особу або її спеціальний статус» затверджені єдині зразки бланків документів, що засвідчують особу, підтверджують громадянство України або спеціальний статус особи, у тому числі і посвідчення водія. Визначено порядок централізованого оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення зазначених документів.

Також даним законодавчим актом були встановлені наступні терміни дії для посвідчення водія: на право керування транспортними засобами категорії А, А1, В і В1, оформлені та видані після набрання чинності цією постановою - протягом 20 років з дати їхньої видачі, інших категорій - на 10 років від зазначеної дати.

Такі посвідчення підлягають обміну в установленому порядку.

Документи, видані до набуття чинності цієї постанови, є чинними протягом строку, на який вони були видані.

До введення та видачі документів, зразки бланків яких затверджені цією постановою, документи оформлюються з використанням бланків попередніх зразків.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1069