Голова КМДА Олександр Попов на засіданні сесії Київради, яке призначене на 17 квітня, відзвітує за проведену міською владою роботу щодо ліквідації наслідків стихії і попередження підтоплень у столиці, повідомили у прес-службі Київської міськдержадміністрації.

Так, звіт відбудеться з ініціативи Попова, з якою він звернувся до Київради.

Заступник міського голови, секретар Київради Галина Герега підписала розпорядження «Про проведення 17.04.2013 пленарного засідання XI сесії Київської міської ради VI скликання».

Як повідомляв ForUm, голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов вважає, що ситуація у зв'язку з прибиранням снігу у столиці є його провиною.

«За все і в цілому відповідаю я. Мазурчак же, проаналізувавши ситуацію, прийшов до мене з проханням прийняти його відставку. У нас була дискусія з цього приводу, він навів свої аргументи. Я ці аргументи прийняв, хоча мені було дуже важко. Я не буду говорити про його аргументи, але я їх прийняв і як друг підтримав», - сказав Попов, коментуючи причини відставки свого першого заступника Олександра Мазурчака.

Нагадаємо, на позаминулих вихідних у Києві була оголошена надзвичайна ситуація через аномальний снігопад.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

176