У Києві за дванадцятий календарний тиждень поточного року (з 25 по 31 березня) зареєстровано 22,9 тис. хворих на грип і ГРВІ, інтенсивний показник на 10 тисяч населення склав 81,4, що нижче епідемічного порогу на 20% (епідпоріг на 13-й тиждень - 102,7), повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації.

У повідомленні наголошується, що у порівнянні з попереднім тижнем спостерігається зниження захворюваності на 13%, зокрема, на 6% серед дорослих і на 19% серед дітей.

У цілому з 1 січня по 25 березня 2013 року у вірусологічній лабораторії міста проведено 361 дослідження зразків матеріалів від хворих на грип та ГРВІ методом імунофлюоресцентної мікроскопії, виявлено 21 позитивний результаті респіраторно-синцитіального вірусу. 61 дослідження зразків матеріалів від хворих на грип та ГРВІ було зроблене методом полімеразно-ланцюгової реакції, ідентифіковано 25 вірусів грипу А.

Нагадаємо, незважаючи на подовжені канікули для учнів молодших класів (до 4 квітня), діти у Києві масово хворіють на грип. За останній тиждень заразилося понад 16 тисяч малюків.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

133