Міністр соціальної політики України Наталія Королевська вважає, що необхідно посилити відповідальність для тих роботодавців, які не взаємодіють з центрами зайнятості у частині інформування про наявні вакансії на підприємствах.

Про це, як передає кореспондент ForUm'у, вона заявила в ході розширеної наради Державної служби зайнятості України.

«Сьогодні роботодавці часто приховують наявні на підприємствах вакансії. Це стосується, в тому числі, і держустанов. Я доручаю службі зайнятості розробити законопроект про посилення відповідальності для роботодавців за ненадання або надання не в повному обсязі інформації щодо наявних вакансій», - заявила вона.

За її словами, зі свого боку, Державний центр зайнятості повинен попрацювати над підвищенням рівня довіри роботодавців до них.

Також вона зазначила, що необхідно внести зміни до критеріїв оцінки роботи служб зайнятості.

«Сьогодні ми маємо розмиті показники. Всі поставлені (перед службою зайнятості-Ред.) завдання повинні мати чіткі критерії оцінки. Зокрема, це стосується збільшення не менш ніж 5% кількості працевлаштування людей, неконкурентоспроможних на ринку праці», - сказала вона.

Також повинен скорочуватися термін працевлаштування безробітних. «Не потрібно рік чекати, а потім, говорити людині: «До побачення!», - підкреслила міністр.

Королівська зажадала збільшення кількості наданих роботодавцями вакансій, підвищення рівня задоволеності людей наданими їм послуг, а також збереження робочих місць на підприємствах.

Як раніше повідомляв ForUm, міністр соціальної політики Наталія Королевська заявляє, що в Україні налічується 1,7 млн безробітних. Вона також закликала центри зайнятості міняти підходи до роботи.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

429